Mokytojai

MOKYTOJŲ, SPECIALISTŲ KVALIFIKACINĖS KATEGORIJOS

Eil. nr.

Mokytojo vardas, pavardė

Turima dalyko kvalifikacinė kategorija

Kvalifikacinės kategorijos suteikimo data

MOKYTOJAI EKSPERTAI

  1.  

Ieva Mažulienė, direktorė

Fizikos mokytoja ekspertė

2004-06-09

  1.  

Vytautas Silvanavičius

Matematikos mokytojas ekspertas

2005-06-07

  1.  

Natalija Kocienė

Informacinių technologijų ekspertė

2012-12-18

MOKYTOJAI METODININKAI

  1.  

Nijolė Ornatavičienė

Lietuvių k. mokytoja metodininkė

1994-04-23

  1.  

Aldona Steponavičienė

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

2002-04-25

  1.  

Onutė Račiūnienė

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

2005-04-19

  1.  

Aldona Visockienė

Fizikos mokytoja metodininkė

2005-10-27

  1.  

Rita Dzedulionienė

Technologijų mokytoja metodininkė

2005-12-13

  1.  

Gražina Cvilikienė

Katalikų tikybos mokytoja metodininkė

2007-05-23

  1.  

Almiras Kavaliauskas

Kūno kultūros mokytojas metodininkas

2007-12-19

  1.  

Vytas Kuklis

Kūno kultūros mokytojas metodininkas

2007-12-19

  1.  

Lina Lukoševičienė

Geografijos mokytoja metodininkė

2008-12-30

  1.  

Daiva Maciulevičienė

Istorijos mokytoja metodininkė

2010-12-22

  1.  

Rimantas Levulis

Kūno kultūros mokytojas metodininkas

2011-05-31

  1.  

Aušra Kavaliauskienė

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

2011-05-31

  1.  

Gitana Mičiulienė

Anglų k.  mokytoja metodininkė

2012-05-22

  1.  

Lina Jurevičienė

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

2013-05-21

  1.  

Daiva Maknienė

Lietuvių k. mokytoja metodininkė

2013-05-21

  1.  

Jūratė Vaitkevičienė

Specialioji pedagogė metodininkė

2013-12-23

  1.  

Gina Erlickienė

Anglų k.  mokytoja metodininkė

2016-06-07

  1.  

Danutė Leonavičienė

Biologijos mokytoja metodininkė

2016-12-14

  1.  

Lina Morkūnienė

Anglų k.  mokytoja metodininkė

2017-05-16

  1.  

Renata Kisnierienė

Lietuvių k. mokytoja metodininkė

2017-12-22

VYR.MOKYTOJAI

  1.  

Janina Busilienė

Pradinių klasių vyr. mokytoja

1994-02-25

  1.  

Alvydas Gudonis

Technologijų vyr. mokytojas

1995-04-03

  1.  

Vida Kudrevičienė

Matematikos vyr. mokytoja

1995-12-18

  1.  

Neringa Vainorienė

Rusų k. vyr. mokytoja

1996-05-20

  1.  

Aldona Kapačiūnienė

Pradinių klasių vyr. mokytoja

1996-05-20

  1.  

Leonida Kandratavičienė

Rusų k. vyr. mokytoja

Vokiečių kalbos vyr. mokytoja

1996-04-22

2005-12-29

  1.  

Darius Prokarenka

Istorijos vyr. mokytojas

1997-04-15

  1.  

Petras Dzedulionis

 

Technologijų vyr. mokytojas

Dailės vyr. mokytojas

1998-11-12

2009-12-22

  1.  

Renata Balčiūnienė

Muzikos vyr. mokytoja

1999-06-17

  1.  

Janina Silvanavičienė

Matematikos vyr. mokytoja

2000-12-20

  1.  

Nijolė Petrauskienė

Geografijos vyr. mokytoja

2001-02-22

  1.  

Jūratė Skarakodienė

Etikos vyr. mokytoja

Informacinių technologijų mokytoja

2001-03-28

2006-08-31

  1.  

Ramunė Kaminskienė

Pradinių klasių vyr. mokytoja

2001-05-17

  1.  

Ramunė Malinauskienė

Vyr. logopedė

2002-03-21

  1.  

Danguolė Augustinavičienė

Istorijos vyr. mokytoja

2004-12-21

  1.  

Regina Pūrienė

Lietuvių k. vyr. mokytoja

2006-02-21

  1.  

Aldona Barnackienė

Pradinių klasių vyr. mokytoja

2007-08-27

  1.  

Jūratė Petkevičienė

Anglų k vyr. mokytoja

2007-12-19

  1.  

Aušra Zablackienė

Chemijos vyr. mokytoja

2008-12-22

  1.  

Rita Pilvelienė

Vyr. socialinė pedagogė

2009-12-22

  1.  

Donatas Stanionis

 Biologijos vyr. mokytojas

2016-06-07

  1.  

Aurelija Svorobovič

Matematikos-informacinių technologijų vyr. mokytoja

2018-12-18

MOKYTOJAI

  1.  

Ieva Mažulienė

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja

 studijuoja

 

Dirbantys ir kitose švietimo įstaigose:

Eil. nr.

Mokytojo vardas, pavardė

Turima dalyko kvalifikacinė kategorija

Kvalifikacinės kategorijos suteikimo data

Švietimo įstaigos pavadinimas

  1.  

Vida Keidošiūtė

Vokiečių k. mokytoja metodininkė

2000-12-29

Kaišiadorių A.Brazausko gimnazija

  1.  

Margarita Rainienė

Šokių choreografijos vyr. mokytoja

2010-12-08

Kaišiadorių V.Giržado progimnazija

  1.  

Angelė Venskutonienė

Psichologė

2014-02-03

Sveikatos įstaiga

Parengė: pavaduotoja ugdymui  Lina Lukoševičienė

Atnaujinta: 2020-04-14
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.15 - 09.00
  • 2. 09.10 - 09.55
  • 3. 10.05 - 10.50
  • 4. 11.10 - 11.55
  • 5. 12.25 - 13.10
  • 6. 13.20 - 14.05
  • 7. 14.15 - 15.00
  • 8. 15.05 - 15.50