Mokinių savivalda

2021 m. 

      ŽIEŽMARIŲ GIMNAZIJOS MOKINIŲ PREZIDENTĖ   Justina Venskutė IIg

      SOCIALINIŲ INICIATYVŲ KOMITETAS  Pirmininkas - Kajus Razulevičius Iga

  1. Rokas Sasnauskas                   7c
  2. Augustas Kielius 7b
  3. Milena Zujūtė  8a
  4. Emilija Stanelytė Iga
  5. Ignas Muškieta Iga
  6. Kotryna Jašauskaitė Iga
  7. Aistė Knašaitė Iga
  8. Austėja Švenčionytė Igb
  9. Egidijus Vaidogas IVgb
  10. Rapolas Grauža 7c
  11. Vilijus Statkevičius                  IIg
  12. Emilis Reketanskis                   5b

      GIMNAZIJOS JAUKUMO (ETOSO) KŪRIMO KOMITETAS  Pirmininkė - Urtė Šliužaitė Iga

  1. Lineta Meškauskaitė 5a
  2. Saulė Sviglinskaitė 5a
  3. Akvilė Semenkovaitė 7b
  4. Dominyka Kuktaitė 8a
  5. Augustė Junevičiūtė Iga
  6. Emilija Grigaliūnaitė Igb
  7. Gintarė Karengaitė IIIg
  8. Mileda Selevaitė IIIg
  9. Augustas Šiška Igb
  10. Emilija Murauskaitė 5a
  11. Miglė Pazniokaitė IIg
  12. Gaivilė Subačiūtė                   5b

      VIEŠŲJŲ RYŠIŲ KOMITETAS  Pirmininkė - Gabija Žilionytė IIIg

  1. Evita Morkūnaitė                   7a
  2. Izabelė Grybauskaitė 7b
  3. Vykintas Petryla Igb
  4. Viltė Vaišvilaitė 6a
  5. Tivana Busilaitė 6b
  6. Adrija Venckutė Iga
  7. Greta Dubinskaitė Igb
  8. Tautvydas Bankauskas 5a
  9. Lėja Navickaitė 6a
  10. Klaudija Ulanavičiūtė IIIg

      RENGINIŲ ORGANIZAVIMO  KOMITETAS Pirmininkė – Gabija Kaulakytė IIg

  1. Kamilė Razulevičiūtė 6b
  2. Laura Budrytė 6b
  3. Aurėja Rudytė 7a
  4. Giedrius Lenkaitis                    7b
  5. Justė Janiulytė 8a
  6. Rovaldas Ramašauskas 8a
  7. Glorija Mačiulytė 8b
  8. Jurinta Kuktaitė 8b
  9. Gytis Kaulakis IIg
  10. Meda Budrytė IVga
  11. Tautvydas Vasiliauskas 7a
  12. Evelina Keblikaitė                    5a

      RENGINIŲ ĮGARSINIMO KOMITETAS  Pirmininkas – Rokas Juzukonis IIIg

  1. Kipras Urbonas Iga
  2. Akvilė Paškauskaitė Iga
  3. Deimantas Sabonaitis IIg
  4. Erika Sakalnykaitė                  IVgb
  5. Rokas Kancleris IVgb
  6. Lavija Saudauskaitė IVga
  7. Aidas Kaulakis IIIg
  8. Arminas Ramanauskas IIg

2020 m.

ŽIEŽMARIŲ GIMNAZIJOS MOKINIŲ PREZIDENTĖ     Gabija Žilionytė IIGA

SOCIALINIŲ INICIATYVŲ KOMITETAS  Pirmininkė - Justina Venskutė  IGB

  1. Nojus Rainys  7B
  2. Aistė Knašaitė 8A
  3. Kipras Urbonas 8A
  4. Kotryna Jašauskaitė 8A
  5. Monika Karinauskaitė 8A
  6. Ignas Muškieta 8A
  7. Kajus Razulevičius 8A
  8. Austėja Švenčionytė 8B
  9. Gytis Kaulakis IGA
  10. Nojus Bitinas IGB
  11. Vilijus Statkevičius IGB
  12. Miglė Pazniokaitė IGB
  13. Paula Radzivonaitė IIIGB
  14. Kamilė Razulevičiūtė 5B

  GIMNAZIJOS JAUKUMO ( ETOSO ) KŪRIMO KOMITETAS
 Pirmininkė - Gintarė Karengaitė IIGA

  1. Tivana Busilaitė 5B
  2. Otilija Maselskaitė 5B
  3. Narimantas Urbonas 5A
  4. Justina Sinkevičiūtė 6A
  5. Akvilė Semenkovaitė 6B
  6. Giedrius Lenkaitis 6B
  7. Titas Ivanauskas 6B
  8. Dovis Grybėnas 6C
  9. Tomas Venskus 6C
  10. Andrius Mikaliūkštis 7A
  11. Agnė Kudelytė 7A
  12. Gabija Kaulakytė IGA
  13. Mileda Selevaitė IIGA
  14. Gustė Visockaitė IIGA
  15. Asta Galinauskaitė IVGA

VIEŠŲJŲ RYŠIŲ KOMITETAS
Pirmininkė - Adrija Venckutė  8A

  1. Tautvydas Vasiliauskas 6A
  2. Amanda Venckutė 7B
  3. Augustė Junevičiūtė 8A
  4. Elzė Gustatainytė 7B
  5. Arminas Ramanauskas IGA
  6. Patrikas Venckus IIIGB
  7. Haroldas Kinderis IIIGB
  8. Deimantė Karengaitė IIIGB
  9. Egidija Juodytė IIGA
  10. Emilija Grigaliūnaitė 8B

RENGINIŲ ORGANIZAVIMO  KOMITETAS
Pirmininkė - Erika Sakalnykaitė IIIGB

  1. Viltė Vaišvilaitė 5A
  2. Skaistė Razmislevičiūtė 5A
  3. Laura Budrytė 5B
  4. Aurėja Rudytė 6A
  5. Evita Morkūnaitė 6A
  6. Austėja Kazakevičiūtė 7A
  7. Dominyka Kuktaitė 7A
  8. Emilija Stanelytė 8A
  9. Urtė Šliužaitė 8A
  10. Greta Dubinskaitė 8B
  11. Klaudija Ulanavičiūtė IIGB
  12. Denisa Morkūnaitė IIGB
  13. Kristina Kalaušytė IIGB
  14. Lavija Sadauskaitė IIIGA
  15. Monika Parniauskaitė IVGB

 RENGINIŲ ĮGARSINIMO KOMITETAS
Pirmininkė - Evelina Klidziūtė IIIGB

  1. Deimantas Sabonaitis IGB
  2. Rokas Juzukonis IIGA
  3. Lukas Petraška IIGA
  4. Vakaris Vitkūnas IIIGA
  5. Domas Januškevičius IIIGB
  6. Emilija Sinkevič IIIGB
  7. Ema Baguckaitė IVGA
  8. Kamilė Sakaliūnaitė IVGB
  9. Austėja Vaiciukevičiūtė IVGB
  10. Rokas Kancleris IIIGB

2019 m. 

1. Prezidentas – Arvydas Venskus, IIIgb

2. Komitetai:

2.1 Socialinių iniciatyvų komitetas (pirm. Deimantė Karengaitė, IIgb):

1) Aurėja Rudytė, 5a
2) Gabrielius Razulevičius, 5a
3) Evita Morkūnaitė, 5a
4) Nojus Dubinskas, 5c
5) Rūta Marija Lapinskaitė, 5c
6) Emilija Stanelytė, 7a
7) Ignas Muškieta, 7a
8) Kajus Razulevičius, 7a
9) Ugnė Kisnieriūtė, 7b
10) Egidija Juodytė, Iga
11) Austėja Straševičiutė, IIIga
12) Ema Baguckaitė, IIIga
13) Austėja Vaiciukevičiūtė, IIIgb
14) Monika Maciulevičiūtė, IVga
15) Greta Straviskaitė, IVgb

2.2 Gimnazijos jaukumo (etoso) kūrimo komitetas (pirm. Erika Sakalnykaitė, IIgb):

1) Lisana Židanavičiūtė, 5b
2) Pijus Balčiūnas, 5b
3) Henrieta Mackevičiūtė, 6a
4) Dominyka Kuktaitė, 6a
5) Jurinta Kuktaitė, 6b
6) Glorija Mičiulytė, 6b
7) Augustė Semenkovaitė, 6b
8) Kotryna Jašauskaitė, 7a
9) Kipras Urbonas, 7a
10) Urtė Šliužaitė, 7a
11) Miglė Pazniokaitė, 8a
12) Justina Venskutė, 8b
13) Gintarė Karengaitė, Iga
14) Klaudija Ulanavičiūtė, Igb
15) Greta Grigonytė, IIgb

Atnaujinta: 2021-02-11
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
3. 10.05 - 10.50
  • 1. 08.15 - 09.00
  • 2. 09.10 - 09.55
  • 3. 10.05 - 10.50
  • 4. 11.10 - 11.55
  • 5. 12.25 - 13.10
  • 6. 13.20 - 14.05
  • 7. 14.15 - 15.00
  • 8. 15.05 - 15.50