Bendruomenės diena „Bitutės darbai"

• Paskelbta: 2021-12-16

Besiruošiant bendruomenės dienai „Bitutės darbai" pamokose buvo vykdoma tardalykinė integracija: I-IV g klasėse lietuvių kalbos pamokose buvo rašomi rašiniai apie darbštumą, technologijų 7–9 klasių pamokose gaminami „išmanūs koriai", bitutės ar kuriami įvairūs kūrybiniai darbeliai. Informacinių technologijų pamokose vyko darbų skaitmenizavimas, maketavimas, apipavidalinimas, bei integruojantis su daile  7 klasėse kuriamos „Medučio" etiketės. Dalis mokinių darbų bendruomenės dieną buvo pristatyti gimnazijos stenduose.

IT mokytoja Natalija Kocienė

2021-12-15 gimnazijoje vyko bendruomeniška veikla "Bitutės darbai", kurios metu vaikai mokėsi lieti žvakes iš vaško, aiškinosi medaus atsiradimo, bitučių gyvenimo avilyje istorijas, dalyvavo protmūšiuose, gamino koriukus, mokėsi darbštumo... Ačiū mokytojams, klasių auklėtojams už įsitraukimą ir vaikų motyvavimą, ačiū Seimo narei Vilija Targamadze už prizus sporto aistruoliams.

Direktorė Ieva Mažulienė.

2021-12-15 Raudondvario dvaro menû inkubatoriuje šeštokai išmoko pasidaryti žvakutes iš natūralaus vaško. Sužinojo, kiek dienû gyvena bitutė, kiek kartû per sekundę suplasnoja sparneliais, kaip medus atsiranda koryje… Labiausiai vaikai ir auklėtoja apsidžiaugė, kad Visiems pavyko savarankiškai išlieti mielas žvakutes, kurios papuoš šventinį stalâ Aplankėme muziejû, užkopėme į jo bokštą. Pasidžiaugėme puošnia dvaro aplinka ir, žinoma, pasisveikinome su gražuole Kauno miesto eglute.

Mokytoja Rūta Rutkauskienė

Linkėjimai Mokytojams nuo dešimtokų! Pasigaminę Raudondvaryje natūralaus vaško žvakučių, kvepalų, aplankėme Kauno eglę, Jonavos eglučių alėją ir Kaišiadorių eglę. Gero vakaro visiems!

Mokytoja Daiva Maknienė

4a klasės mokiniai plušo kaip bitutės. Ne veltui! Kalėdiniai sausainiai su medumi pavyko! Ačiū mokytojai Jūratei už pagalbą.

Onutė Račiūnienė