RENGINYS ,,NAKTIS MOKYKLOJE“

• Paskelbta: 2024-06-05

Gegužės 17 d. Žiežmarių gimnazijos mokiniai kartu su mokytojomis Natalija Kociene ir Renata Kisnieriene dalyvavo Vilniaus Žemynos progimnazijos organizuotame renginyje ,,Naktis mokykloje“. Čia vienai nakčiai Žiežmarių gimnazija, Vilniaus Žemynos progimnazija ir Mažeikių Pavasario progimnazija tapo viena didelė šeima. Mus šiltai pasitiko mokytoja Gintarė Razulevičiūtė (buvusi mūsų gimnazijos mokinė), pavaduotoja Ieva Kiaurakienė, VŽP mokiniai, su kuriais labai greitai užsimezgė šiltas ryšys. Visi kartu žaidėme žaidimus, mokėmės, dalyvavome susitikime su Akvile Gelžinyte - režisiere, vokalo ir pianino mokytoja, kartu kūrėme, atlikome problemines ir kūrybines užduotis, pristatėme savo gimnaziją bei Žiežmarių gimnazijos I*EARN klubo veiklą. Vėliau dalyvavome naktinėse veiklose - orientacinės žaidynės po mokyklą, sportas, naktipiečiai.

Kitą rytą atlikome refleksiją, pasidalinome kilusiomis emocijomis ir pajudėjome link namų. ,,Visą savaitę labai laukiau šios nakties, buvau pasiilgusi draugių, su kuriomis keliavome Indijoje, kartu grįžo ir prisiminimai iš kelionės...” - geromis emocijomis dalinosi Erta Kasciukevičiūtė. ,,Visi mus priėmė labai draugiškai, tad pokalbiai tęsėsi visą naktį. Sužavėjo jauki atmosfera, o prisiminimai išliks ilgam”- įspūdžiais dalinosi Paulina Bakūnaitė. ,,Kadangi Žiežmarių gimnazija taip pat turi šią tradiciją, buvo labai įdomu sudalyvauti visai kitoje jos formoje. Bemiegė naktis buvo pilna gerų įspūdžių, o išaušus rytui atsisveikinome apkabinimais ir pažadėjome dar susitikt”- sakė Žiežmarių gimnazijos prezidentė Izabelė Grybauskaitė.

Džiugu, kad VŽP ir ŽG mokiniai ir mokytojai susitinka jau ne pirmą kartą. Kartu vykdome IEARN klubo projektus, dalyvavome mainuose Lietuva - Indija, o jau šį birželį visi kartu  aprodysime Lietuvą atvykstantiems indams.

Izabelė Grybauskaitė  - Žiežmarių gimnazijos I*EARN klubo atstovės spaudai (šis straipsnis rajoninėje spaudoje)

Informaciją pateikė Natalija Kocienė