Savivaldos renginys gimnazijoje

• Paskelbta: 2023-12-12

Gruodžio 15-16 dienomis  Žiežmarių gimnazijoje vyko savivaldos suorganizuotas renginys ,,KILK IR KELK“ NAKTIS MOKYKLOJE ’23. Džiugu, kad sulaukėme gausaus būrio dalyvių bei svečių iš kitų mokyklų ir gimnazijų. Renginio atidarymas įvyko su griausmingu organizatorių šokiu, sveikinimo žodį tarė mūsų mylimi ir labai gerai žinomi žmonės – gimnazijos direktorė Eglė Raudeliūnienė, Kaišiadorių rajono meras Šarūnas Čėsna, direktoriaus pavaduotoja ugdymui bei mokinių savivaldos kuratorė Lina Lukoševičienė, mokinių prezidentė Gustė Žižliauskaitė. Žiežmarių gimnazijos abiturientas Ignas Muškieta su savo partnere Adrijana Katinaite iš Vilniaus Gabijos gimnazijos atliko užburiantį šokį. Iš tikrųjų buvo labai gražu ir jautru. 7b klasės mokinė Gabija Nanartavičiūtė su muzikos vadove Renata Balčiūniene paruošė dainą „Tyliai tyliai“, žinoma, taip paliesdamos visų mūsų širdeles. Po atidarymo aktų salėje vyko I*EARN klubo kultūrinių mainų su Indija veiklos pristatymas, kurią pristatė Žiežmarių gimnazijos I*EARN klubo nariai, Vilniaus Žemynos progimnazijos mokinių tarybos nariai, mokytojos: Natalija Kocienė, Gina Erlickienė, Daiva Kalinauskaitė ir Gintarė Razulevičiūtė. Visiems buvo be proto įdomu sužinoti apie kultūrinius skirtumus bei visiškai kitokią gyvenimo pusę. Vėliau sekė Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos ir Kaišiadorių r. Kruonio pagrindinės mokyklos mokinių savivaldų prisistatymas. Gerai nuotaikai užkurti mūsų laukė vakaronė su ,,Žilvita“, kurią vedė mokytoja Laima Morkūnienė su savo jaunaisiais šokėjais, kurie  kasmet linksmina mus tautiniais šokiais. Labai linksmai praleidę laiką, atgauti jėgas visi dalyviai rinkosi valgykloje pavakarieniauti. Vėliau Jaunimo Europos komandos nariai: Agnė Židelevičiūtė, Ainaras Butkus, Justas Marcinkevičius ir Kotryna Jašauskaitė pristatė pranešimą „Ko reikia ateities lyderiams?“ Atrodo, renginys tik prasidėjo, o jau atėjo vidurnaktis, kartu su juo ir arbatos pertraukėlė, po kurios laukė 2023 metų savivaldos ataskaita. Mokinių prezidentė Gustė Žižliauskaitė prisiminimais sugrąžino į visus per metus įvykusius renginius, žodį tarė ir mylimi komitetų pirmininkai. Labai gražiai užbaigusi savo kadenciją, Gustė kartu su direktore bei savivaldos kuratore Lina Lukoševičiene paskelbė naująją Žiežmarių gimnazijos prezidentę – Izabelę Grybauskaitę, IIgb klasės mokinę. „Kartu mes galime daugiau, kartu mes įveiksime viską!“- už palaikymą dėkojo naujoji prezidentė. Atėjo pirma valanda nakties, tačiau nuovargiui nebuvo laiko, nes atvyko mūsų visų mylimas kunigas Algirdas Akelaitis, su kuriuo padiskutavome apie dirbtinį intelektą, žmogaus vaizduotės galią ir aptarėme kitas įtraukiančias temas. Pertraukėlės metu visi kartu pasistiprinę ir atsigavę dalyviai vėl susirinko į aktų salę, o ten buvo susikirstyti į grupes, kuriose turėjo atlikti komandinį darbą. Dalyviams teko pasukti galvas, pasportuoti, būti atidiems ir žvaliems, atrasti kūrybiškumo bei komandinės dvasios. Trečią valandą nakties, dalyvių džiaugsmui prasidėjo naktinė programa, kurios metu dalyviai galėjo eiti miegoti, turėję energijos – dalyvauti diskotekoje, ar eiti sportuoti į sporto salę. Dauguma pasiryžo nemiegoti visą naktį, tad įspūdžių išsinešė dvigubai. Atėjus rytui, devintą valandą visi kėlėsi ir ruošėsi pusryčiams. Vėliau dalyviai atliko refleksiją ir po truputį iškeliavo namo ilsėtis. Nors ir išsekę, bet pilni nepamirštamų prisiminimų, tikimės susimatyti kitais metais. Labai džiaugiamės, kad mumis visą naktį rūpinosi gimnazijos diekrorė Eglė Raudeliūnienė, direktorės pavaduotoja ugdymui Lina Lukoševičienė, direktorės pavaduotojas ūkio reikalams Valdas Žukauskas, mokytojai Renata Kisnierienė ir Rimantas Levulis, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos mokytoja Ona Jodonytė, Kruonio pagrindinės mokyklos mokytoja Neringa Subačienė.
Dėkojame rėmėjams: UAB “Gudobelė“, UAB “Žiežmarių mėsa“, UAB “Eckes-Granini", Violetai Junevičienei, Andriui Zubielai. Taip pat svečiams: Kaišiadorių kultūros centro vaikų ir jaunimo folkloro ansambliui “Žilvita“ ir jo vadovei Laimai Morkūnienei, Jaunimo Europos komandos nariams Agnei Židelevičiūtei, Ainarui Butkui, Justui Marcinkevičiui, Kotrynai Jašauskaitei, kunigui Algirdui Akelaičiui.

Žiežmarių gimnazijos mokinių savivaldos komandos nariai, IIgb klasės mokiniai Izabelė Grybauskaitė ir Dominykas Vidra