Renginys gimnazijoje

• Paskelbta: 2022-11-28

Atėjo laikas gamtos pamokai, bet tai nebuvo paprasta gamtos pamoka, nuėjome į aktų salę. Renginį organizavo Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba Kauno departamento Kaišiadorių skyrius. Renginio organizatoriai mums papasakojo, kad šis renginys vykdomas gyvūnų geroves metams paminėti. Paaiškino kokia atsakomybė yra auginti gyvūną, kad gyvūnas nėra tik žaislas ir jam reikia priežiūros ir meilė, papasakojo kokie gali būti nuostoliai.

Po to Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariato pareigūnė papasakojo mums, kaip reikia rūpintis savo augintiniu, kad tai būtų saugu gyvūnui. Koks poelgis su gyvūnu yra netinkamas, kokie yra požymiai. Vėliau susipažinome su policijos šuniu, kurio darbas kiekvieną dieną ieškoti narkotinių medžiagų. Mokiniams tai pademonstravo su šuns mėgstamiausiu žaislu. Apie šį augintinį ir jo darbo svarbą sužinojome labai daug.

Renginyje taip pat svečiavosi iš Prienų atvykę egzotinių gyvūnų globėjai ,,Egzoticsos''. Jie mums papasakojo iš kur jų gyvūnai, kad jie buvo be namų ir meilės, jiems reikėjo šilumos. Mums paaiškino, kaip šiuos mielus egzotinius gyvūnus galime priimti į savo namus ir po visų pasakojimų galėjome susipažinti su gyvate, žiurke, triušiu, jūrų kiaulyte – Keksu, vėžliuku, kuris buvo atkeliavęs net iš Ukrainos. Tai buvo nuostabi edukacinė pamoka!