Kultūrinių–edukacinių mainų programa „Lietuva-Indija“ 2024

Kaišiadorių rajono Žiežmarių gimnazija ir Vilniaus Žemynos progimnazija su Indijos Deli Rishikul Vidyapeeeth Sonepat mokykla jau 10 metų kuria bendrystę ir bendradarbiauja  kultūrinėje veikloje.
Galime pasidžiaugti, kad Indijos delegacija pirmą kartą atvyko į Lietuvą ir 2024 m. birželio 17 dieną startavo kultūrinių–edukacinių mainų programa „Lietuva-Indija“. Programos, kuri vyksta birželio 17 – 27 d.d. tikslas - aktyvinti švietimo institucijų bendradarbiavimą, plėsti ugdytinių pasaulėžiūrą ir ugdyti toleranciją, susipažįstant su kitos šalies kultūra bei tradicijomis, švietimo sistemos naujovėmis, vykdyti bendras edukacines veiklas.

Programos koordinatoriai: Archana Sharma, Kriti  (Deli Rishikul Vidyapeeeth Sonepat), Natalija Kocienė, Gina Erlickienė (Žiežmarių gimnazija), Gintarė Razulevičiūtė, Daiva Kalinauskienė (Vilniaus Žemynos progimanzija).

Įsimintinos akimirkos ir pirmieji įspūdžiai:

Svečių pasitikimas ir lankymasis mainų programos dalyvių mokyklose!

Vilniaus Žemynos progimnazijoje turėjom ypatingą svečią – Indijos ambasados atstovą Lietuvoje  - antrąjį sekretorių Tejas Pagar.

Kultūrinių edukacinių  mainų programos  „Lietuva-Indija“ dalyvių vizitas prie Baltijos jūros, o pasigrožėjus bangomis ramybė sielai - nuostabus koncertas Telšių meno mokykloje. Foto

Kryžių kalno lankymas.

Edukacija: Kėdainių šviesiojoje mokykloje.

Delegacijos susitikimas su Kėdainių meru.