Centralizuoto vaikų priėmimo į Kaišiadorių rajono savivaldybės švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes tvarkos aprašas

Centralizuotą vaikų į Švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes priėmimą organizuoja Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius.

• Priimamų vaikų į ikimokyklines ir priešmokyklines grupes sąrašus įsakymu tvirtina Skyriaus vedėjas iki rugsėjo 1 d. Esant laisvų vietų, į grupes vaikai priimami visus metus. Tėvai telefonu arba el. paštu, gavę pranešimą apie vaiko priėmimą į laisvą vietą, per 3 darbo dienas turi kreiptis į Švietimo įstaigą dėl ugdymo sutarties sudarymo.
  • Prašymą dėl vaiko priėmimo į ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupę, prašymą dėl vaiko išbraukimo iš ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės sąrašo tėvai (globėjai) teikia Skyriui einamaisiais metais.
  • Prie prašymo dėl vaiko priėmimo pridedama vaiko gimimo liudijimo kopija. Prašyme pažymima, kuriuo vienu iš 5 punkte išvardintų prioritetų tėvai (globėjai) gali pasinaudoti. Už prašymuose nurodytų duomenų teisingumą atsako tėvai (globėjai).
  • Prašymai dėl vaiko priėmimo į ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupę, dėl vaiko išbraukimo iš ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės teikiami el. paštu dokumentai@kaisiadorys.lt arba tiesiogiai savivaldybėje ir registruojami Savivaldybės dokumentų valdymo sistemoje.