Svečiai gimnazijoje

• Paskelbta: 2022-10-25
  • Kategorija: Aktualijos

Spalio 21 d. gimnazijoje lankėsi tarptautinio projekto  Nr. KA122-SCH-737F4A99 "The future of digital education - eLearning, adaptive testing and motivating students" dalyviai, keturi mokytojai iš Serbijos mokyklos  "Ekonomsko – trgovinska skola Smederevo. Susitikimo metu gimnazijos vadovai, mokytojai, mokinių savivaldos nariai dalijosi gerąja patirtimi skaitmeninio turinio ir informacinių technologijų panaudojimo galimybėmis ugdymo procese.

Pavaduotojos ugdymui Lina Lukoševičienė ir Sigrida Balčienė svečiams pristatė gimnazijos strateginius tikslus, Kokybės krepšelio veiklas. Anglų kalbos mokytoja  Jūratė Petkevičienė dalijosi patirtimi apie informacinių technologijų pritaikymą anglų kalbos pamokose didinant mokinių įsitraukimą. Technologijų mokytojas Alvydas Gudonis pristatė technologijų panaudojimą savo dalyko pamokose. Istorijos mokytoja Daiva  Maciulevičienė papasakojo svečiams apie EMA pratybų pritaikymą ugdymo proceso diferencijavimui ir mokinių įsivertinimui.  Informacinių technologijų mokytoja Natalija Kocienė ir anglų kalbos mokytoja Gina Erlickienė pristatė  I*EARN klubo veiklas ir tarptautinio bendradarbiavimo galimybes. Anglų kalbos mokytoja Gitana Mičiulienė dalinosi patirtimi apie Moodle aplinkos pritaikymą mokymo(si) individualizavimui. Lietuvių kalbos mokytoja Daiva  Maknienė pristatė Reflectus platformos panaudojimo galimybes kiekvieno mokinio pažangai. Gimnazijos mokinių prezidentė Emilija Grigaliūnaitė kartu su komitetų pirmininkais papasakojo apie mokinių savivaldos veiklą gimnazijoje.

Mokytojai iš Serbijos buvo labai maloniai nustebę, kad nedidelio miestelio mokykla turi tokias puikias skaitmenines mokymosi priemones ir aplinkas, kurias efektyviai panaudoja  ugdymo procese, siekiant kiekvieno vaiko mokymo(si) sėkmės.

Informaciją pateikė pavaduotoja ugdymui Lina Lukoševičienė