Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija

Šimtadienis

  • Paskelbta: 2026-03-16
  • Kategorija: Renginiai

Abiturientai ir vienuoliktokai vis dar gyvena prisiminimais iš Šimtadienio, vykusio kovo 13d., tad dalinasi savo įspūdžiais ir su Žiežmarių gimnazijos bendruomene!

Šių metų  tema „Kelionė į Las Vegasą“ pareikalavo  neeilinio pasiruošimo bei aktorinių, meninių ir režisūrinių sugebėjimų! Renginį vedė abiturientai Akvilė Semenkovaitė ir Giedrius Lenkaitis, Livija Zakarevičiūtė ir Tautvydas Vasiliauskas. Šventę papuošė išradingi abiturientų pasirodymai, vaidinimai, šokiai, vaikystės prisiminimai, IIIgab kl. mokinių šokis ir abiturientų apdovanojimų ceremonija, kurią vedė vienuoliktokės Laura Budrytė ir Viltė Vaišvilaitė. Abiturientus sveikino gimnazijos direktorė Justina Zaleckienė, seniūnas Alvydas Ramanauskas, klasių auklėtojos Danutė Leonavičienė ir Renata Kisnierienė, tėvų vardu kalbėjo Laima Morkūnienė, mokytojai, draugai, IIIgab klasių gimnazistai.

Žiežmarių kultūros centre netrūko jaudulio, juoko, džiaugsmo, gražiausių emocijų ir šiltų žodžių.

Šimtas dienų iki egzaminų – tai ypatinga riba, kai abiturientai stabteli, atsigręžia į nueitą kelią ir suvokia, kad mokyklinis etapas netrukus taps gražiu prisiminimu.

Visi abiturientams linkėjo susitelkimo, pasitikėjimo savo jėgomis ir drąsos priimant sprendimus, kantrybės ir ištvermės artėjančių egzaminų laikotarpiu, tikėjimo savo svajonėmis ir ryžto jų siekti, taip pat išsaugoti draugystę, bendrystę ir gražiausius mokyklos prisiminimus.

Mieli abiturientai, tegul likusios 100 dienų būna prasmingos, produktyvios ir sėkmingos, o kiekvienas žingsnis veda arčiau išsvajoto tikslo.

 

Autorius:
Žiežmarių gimnazijos vyresniųjų klasių mokiniai

Nuotraukos:
Žiežmarių gimnazijos bendruomenės nuotraukos

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas